Dnes je středa 20.3.2019, svátek má Světlana

9. 3. Bošovice – Cesta na sever

pozvánka
pozvánka
Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích Vás srdečně zve na besedu o Norsku. O své zážitky z cest se s vámi podělí Magda a David Rychnovští. Beseda se uskuteční v sobotu 9. března 2019 od 18 hodin v zimní zahradě vedle pavilonu amazoňanů v zoo. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

9. 3. Slavkov – SWAP

 

2. 3. Slavkov – 12. vepřové hody

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna ve spolupráci s řeznickým mistrem Reném Nádeníčkem a restaurací U Fidela zve milovníky tradičních zabijačkových pochoutek na již dvanácté vepřové hody, které se uskuteční se v sobotu 2. března od 8 do 11 hodin před radnicí na Palackého náměstí. K ochutnávce a k prodeji budou zabijačkové produkty (černá polévka a vařené maso) a další uzenářské výrobky z vlastní produkce řeznictví Nádeníček. V provozu bude také udírna. Po celou dobu akce bude také zajištěno občerstvení v režii restaurace U Fidela z Brna.

Komentářů (0)
 

23. 2. Křenovice – Košt slivovice

 

23. 2. Vícemilice – Tradiční ostatky

 

23. 2. Slavkov – Budkování

pozvánka
pozvánka
Hola, hola, jaro volá a my vás zveme v sobotu 23. února od 9 hodin na 1. slavkovské budkování s dílničkou pro děti a povídáním o životě ptáčků. Přineste si s sebou svou hnízdní budku (nebo si ji pořiďte od nás, buď na místě nebo si ji vyzvedněte v pampelišce, abyste si ji podepsali doma – víc info do zpráv), kterou si můžete podepsat – aby bylo vidět, kdo ji daroval ptáčkům a nebo si na ni napsat vzkaz! Rozvěšovat budeme s Petrem Navrátilem a jeho přáteli ze Slavkovského ochranářského spolku.

Komentářů (0)
 

23. 2. Slavkov – Stanování na Urbánku

pozvánka
pozvánka
Rozhodli jsme se  uspořádat tuto sobotu 23. února od 17 hodin Stanování na Urbánku, na které všechny srdečně zveme. Předpověď počasí slibuje na sobotní noc teploty okolo –5 °C a čeká nás tak pravděpodobně poslední mrazivý víkend v tomto roce. S sebou špekáčky na opečení, víno na svaření a výbavu na přespání! Prosíme všechny, kteří se budou chtít zúčastnit (ať už přespat či se jen zastavit na svařák), aby dali vědět Martinovi Vrbovi na tel. 737 768 389.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Ples ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  V pátek 22. února se uskutečnil v SC Bonaparte již 24. ples Integrované střední školy. K tanci a poslechu zahrála taneční skupina Karla Pešla. Zpestřením plesu byla polonéza v podání studentů školy a ukázky společenských tanců.

Kultura

 • Kterak se bábiny rozjely do světa
  Divadelní festival v Křenovicích u Kojetína / Foto: archiv Divadelního spolku
  Divadelní festival v Křenovicích u Kojetína / Foto: archiv Divadelního spolku
  Divadelní festivaly jsou místem setkávání amatérských nadšenců, kteří se dokážou vzájemně obohatit, předvést styl své práce a různé žánry ... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Slavkovské „budkování“
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Na 1. slavkovském Budkování v sobotu 23. února bylo živo. V mrazivém počasí se nás na stadioně sešlo 28.
Banner

veslavkove_logomp



© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.